Jídelní lístek

Aktuality: Výdej obědů v době vyučování je od 11.15 do 14.30 hodin, cizí strávníci pouze do 13.00 hodin. Výdej obědů v pátek 20.12 2019 pouze do 14.00 hodin. Školní jídelna bude vařit pouze do 20. prosince 2019. Znovu začneme vařit 2.1.2020. Výdej obědů 2. a 3. ledna 2020 bude pouze do 13.00 hodin

 


Jídelníček 9.12. – 13.12.

Pondělí:

Špenátový krém (A: 01a, 07, 09)

1: Přírodní kuřecí plátek, tarhoňa se zeleninou (A:01a, 06, 09)

2: Štěpánská hovězí pečeně, rýže (A:01a, 03, 06, 07, 13)

dieta: Štěpánská hovězí pečeně, rýže – špenátový krém (A:03, 06, 07, 09)

Úterý:

Polévka luštěninová  (A: 01a, 01c, 09)

1: Buchty s tvarohem, mákem apovidly, bílá káva  (A: 01a, 03, 07, 08b, 12)

2: Masové koule s boloňskou omáčkou, těstoviny  (A:01a, 03, 06, 09)

dieta: Masové koule s boloňskouomáčkou, BZL těstoviny – polévka luštěninová  (A:03, 06, 09, 10)

 

Středa:

Polévka hovězí s nudlemi (A:01a, 06, 09, 12)

1: Čevabčiči, brambory, tatar. omáčka  (A:01a, 03, 07, 10)

2: Halušky s uzeným masem a zelím  (A:01a, 03, 12)

dieta: Čevabčiči, brambory – polévka hovězí s rýžovými těstovinami (A:03, 09)

 

Čtvrtek:

Polévka s játrovou rýží (A:01a, 03, 06, 09, 12)

1: Bulgur s luštěninou a vepř.masem, sýr, okurka  (A:01a, 07, 10)

2: Obalované rybí filé, brambory, kompot  (A:01a, 03, 04, 07)

dieta: Obalované rybí filé, bramborová kaše, okurka – polévka s játrovou rýží  (A:03, 04, 07, 09, 10)

 

Pátek:

 Hráškový krém (A:01a, 03, 07, 09, 12)

1: Hovězí maso, svíčková omáčka, knedlíky (A: 01a, 03, 07, 09, 10)

2: Holandský řízek, bramborová kaše, okurka (A:01a, 03, 07, 10)

dieta: Hovězí maso, svíčková omáčka, knedlíky BZL – hráškový krém (A: 03, 07, 09, 10)

Jídelníček 16.12.– 20.12.

Pondělí:

 Zeleninový vývar s ovesnými vločkami A:(01a, 01d, 09)

1: Pečené kuře, bramborové knedlíky, špenát A:(01a, 03, 07)

2: Vepřové maso na kari, rýže A:(01a, 07)

dieta: Pečené kuře, bramborové knedlíky BZL, špenát – zeleninový vývar s pohankou A:( 03, 07, 09)

 

Úterý:      

Polévka rybí se zeleninou  (A: 04, 07, 09)

1: Kuře teriyaki, rýžové těstoviny A:(03, 06, 11)

2: Vinná klobása, bramborová kaše, salát A:(01a, 03, 07)

dieta: Kuře teriyaki, rýžové těstoviny – polévka rybí se zeleninou A:(04, 06, 07, 09)

 

Středa:

Polévka lámanková s červenou čočkou   (A:01a, 03, 09)

1: Vepřový plátek zapečený se sýrem, brambory, kompot (A:01a, 06, 07, 09)

2: Těstoviny s rajčatovo-paprikovou omáčkou, sýr A:(01a, 06, 07, 12)

dieta: Vepřový plátek zapečený se sýrem, brambory, kompot – polévka lámanková s  červenou čočkou A:(03, 06, 07, 09)

 

Čtvrtek:

Kulajda (A:01a, 03, 06, 07, 09)

1: Kotlíkový perkelt, špecle (A: 01a, 03, 09, 10, 12)

2: Houbové rizoto s kuřecím masem a zeleninou, sýr (A:01a, 07, 10)

dieta: Houbové rizoto s kuřecím masem a zeleninou, sýr – kulajda  (A:03, 06, 07, 09)

 

Pátek:

Hovězí vývar s knedlíčky (A:01a, 06, 09, 12)

1: Pečené maso, knedlíky, zelí (A:01a, 03, 07, 09)

2: Bramborové noky s kuřecím masem a sýrovou omáčkou (A:01a, 03, 07, 09)

dieta: Pečené maso, knedlíky BZL, zelí – hovězí vývar se zeleninou a BZL kapáním (A: 03, 06, 07, 09, 12)

Tisknout